Enam kui lihtsalt puhkekeskus

Kuid Tulivee on midagi veelgi enamat – see on ideaalne „peakorter“ puhkuseks kontrastide maakonnas Ida-Virumaal.

Tallinn-Narva maanteest vaid mõne minuti kaugusel asuv Tulivee peo- ja puhkekeskus ootab teid maaliliste merevaadete, auhinnatud arhitektuuri ja piirituse salakaubanduse ajaloomuuseumiga. Kuid Tulivee on midagi veelgi enamat – see on ideaalne „peakorter“ puhkuseks kontrastide maakonnas Ida-Virumaal.

Purtse loss ja linnused

Meist kiviviske kaugusele jääva Purtse küla lähedal asus juba viikingiajal tähtis sadam. Kahe viikingiaegse linnamäe, keskaegse lossi, nõukogudeaegsete massiküüditamiste mälestuspargi ja mahajäetud kalakonservitehasega Purtse külastamine on nagu läbi tuhandeaastase ajaloo jalutamine!

Kiviõli Tuhamäed

Enne teist maailmasõda oli Eesti põlevkivitööstus õitsev äri, nagu tänapäeva Eestis on IT. Kiviõli linn ja tuhamäed on selle tulemus. Need kaks küngast, mis hakkasid kerkima juba 1920. aastate alguses, on Läänemeremaade kõrgeimad inimtekkelised pinnavormid. Vaata lisainfot Kiviõli Seikluskeskusest.

Lüganuse kirik

Lüganuse kirik, mida on esmakordselt mainitud 1373. aastal, asub Purtse jõe kõrgel kaldal ning sel on ainulaadne ümmargune torn. Kirik on olnud kihelkonna keskuseks selle rajamisest peale. 19. sajandi alguses mõtles kohalik pastor Otto Wilhem Masing välja Eesti tähestikku uue vokaali õ kuju, lisades o-le „katuse”. Kui paljud kohad siin maailmas võivad väita, et on uue tähe sünnikohaks?!

Aidu

Aidu karjäär on kuulus oma uppunud sissesõiduteede poolest, mis moodustavad omavahel ühendatud fjordide süsteemi. Nüüdseks suletud avakaevanduses avanevad hingematvad vaated sellele, mida suudab teha inimene labidaga ja kuidas loodus aja jooksul selle kõik tagasi võtab. Vaata lisainfot Aidu veespordikeskuse kodulehelt.

Pulmad

Kui taevas on koht maa peal, siis peab see kindlasti olema Tulivee peo- ja puhkekeskus!

Firmaüritused

Hea tööandja teab alati, millal, kus ja kuidas oma meeskonda motiveerida või premeerida.

Broneerige Tulivee oma sündmusteks!

Seminarid

Parimad ideed sünnivad alati „kastist väljas“.

Meie loome, teie tähistate.