Firmaüritused

Ettevõtte edu aluseks on tugev meeskonnavaim, mistõttu tasub oma inimestele pakkuda maiuspalaks firmasündmust Tulivee peo- ja puhkekeskuses.

Oleme siin selleks, et tagada meeldiv ja meeldejääv kogemus mõnusast päevast maalilisel Virumaa rannal.

corporate event

Parem kui kontor

Tulivee peo- ja puhkekeskus pakub värsket, kuid töist õhkkonda Teie ettevõtte ürituse korraldamiseks, olgu selleks konverents, töötajate koosolek, loominguline ajurünnak, koolituspäev või lihtsalt pidu. Pärast kuupäeva kinnitamist ja üksikasjade täpsustamist hoolitsevad meie töötajad kõige eest, et Teie sündmus Tulivees sujuks.

Puhkus andku jõudu!

Olgu selleks meeleolukas pidu õhtujuhiga, teemaüritus, piknik mere ääres, matk loodusrajal või paadireis, millele järgneb väike pidu või meeleolukas saunaõhtu pärast väsitavat matkapäeva – ettevõtte suvepäevad Tulivees võivad muuta Teie meeskonna omavahelist sidet veelgi tugevamaks!

peole happy at the sunset beach

Otsustasime Tulivees pulma pidada. Alguses olime Tulivee teenindusest täiesti üllatunud. Kõik läks nii sujuvalt, et see tundus kindlasti unenäona. Usume, et see ei saa olla lihtsalt parem. Aitäh Tulivee!

- Doris and Siim

01

02

03

04

05

Ideaalne asukoht vaikuse nautimiseks, suurepärane hommikusöök ja sõbralik personal

-Merje

01

02

03

04

05

Hotelli asukoht on võrratus kohas. Väga mõnus vaade merele. Tuba oli avar ja puhas. Mõnusalt sisustatud. Hommikusöök rikkalik ja maitsev! Personal sõbralik. Kindlasti tahaks külastada seda kohta jälle!

-Marilin

01

02

03

04

05

Vaade toast oli imeline. Personal ülimalt sõbralik, selline tunne nagu omas kodus oleks ja elaks! Hommikusöök väga-väga maitsev, samuti väga ilusa vaatega!

-Kristin

01

02

03

04

05

Nautisime maitsvat toitu ning Christopheri meisterlikku ja humoorikat teenindust. Soovime seda kohta varsti uuesti külastada, siin on erakordne kombinatsioon ilusast mereäärsest turismikeskusest ja restoranist.

- Raivo

01

02

03

04