Restoran

E-L 12:00-23:00

P 12:00-21:00

Tulivee restoran asub mere ääres Liimala külas Ida-Virumaal. Restoran on kergesti ligipääsetav Tallinn-Narva maanteelt, kust näitavad viidad nii Liimala kui Tulivee suunas. Meritsi tulijatel tasub maabuda Purtse jahisadamas.

Toiduparadiisi

Arhitekt Ralf Tamme projekteeritud restoranihoone jäljendab merelainet. Sisearhitekt Angela Orgussaare põhjamaine sisekujundus on inspireeritud merest ja salapiirituse veost.
Meie restoran kasutab peamiselt kohalike tootjate parimat toorainet, andes kodumaisele köögile täiesti uue tähenduse. Eraüritusteks on Tulivee peo- ja puhkekeskuses võimalik aga rentida Tulivee villa saal, mis on sobilik asukoht banketi, pulma või muu meeldiva sündmuse korraldamiseks.
Restoran on oma avamisest saati olnud esindatud Põhja-ja Baltimaade parimaid toidukohti koondavas White Guide’s ning pälvinud Silverspoon konkursil aasta pererestorani tiitli.

silver spoon 2019
white guide 2022
white guide 2021
white guide 2019

Otsustasime Tulivees pulma pidada. Alguses olime Tulivee teenindusest täiesti üllatunud. Kõik läks nii sujuvalt, et see tundus kindlasti unenäona. Usume, et see ei saa olla lihtsalt parem. Aitäh Tulivee!

- Doris and Siim

01

02

03

04

05

Ideaalne asukoht vaikuse nautimiseks, suurepärane hommikusöök ja sõbralik personal

-Merje

01

02

03

04

05

Hotelli asukoht on võrratus kohas. Väga mõnus vaade merele. Tuba oli avar ja puhas. Mõnusalt sisustatud. Hommikusöök rikkalik ja maitsev! Personal sõbralik. Kindlasti tahaks külastada seda kohta jälle!

-Marilin

01

02

03

04

05

Vaade toast oli imeline. Personal ülimalt sõbralik, selline tunne nagu omas kodus oleks ja elaks! Hommikusöök väga-väga maitsev, samuti väga ilusa vaatega!

-Kristin

01

02

03

04

05

Nautisime maitsvat toitu ning Christopheri meisterlikku ja humoorikat teenindust. Soovime seda kohta varsti uuesti külastada, siin on erakordne kombinatsioon ilusast mereäärsest turismikeskusest ja restoranist.

- Raivo

01

02

03

04

05

Previous slide
Next slide

Broneerimiseks võtke meiega ühendust