Restoran

E-N 12:00-21:00

R-L 12:00-23:00

P 12:00-21:00

Tulivee restoran asub mere ääres Liimala külas Ida-Virumaal. Restoran on kergesti ligipääsetav Tallinn-Narva maanteelt, kust näitavad viidad nii Liimala kui Tulivee suunas. Meritsi tulijatel tasub maabuda Purtse jahisadamas.

Toiduparadiisi

Arhitekt Ralf Tamme projekteeritud restoranihoone jäljendab merelainet. Sisearhitekt Angela Orgussaare põhjamaine sisekujundus on inspireeritud merest ja salapiirituse veost.
Meie restoran kasutab peamiselt kohalike tootjate parimat toorainet, andes kodumaisele köögile täiesti uue tähenduse. Eraüritusteks on Tulivee peo- ja puhkekeskuses võimalik aga rentida Tulivee villa saal, mis on sobilik asukoht banketi, pulma või muu meeldiva sündmuse korraldamiseks.
Restoran on oma avamisest saati olnud esindatud Põhja-ja Baltimaade parimaid toidukohti koondavas White Guide’s ning pälvinud Silverspoon konkursil aasta pererestorani tiitli.

silver spoon 2019
white guide 2022
white guide 2021
white guide 2019

Otsustasime Tulivees pulma pidada. Alguses olime Tulivee teenindusest täiesti üllatunud. Kõik läks nii sujuvalt, et see tundus kindlasti unenäona. Usume, et see ei saa olla lihtsalt parem. Aitäh Tulivee!

- Doris and Siim

01

02

03

04

05