Pulmad

Pulmad on eriline sündmus – mitte ainult abiellujatele, vaid ka nende lähedastele. Sujuva pulma korraldamiseks on aga vajalikud kogemused ja hea tugimeeskond.

Teie pulmas hoolitseme meie vastuvõtu, majutuse ja toitlustuse eest. Tagame professionaalse ja kvaliteetse teeninduse kogu sündmuse vältel.

wedding party table

See päev jääb meelde

Olenemata sellest, kas olete peigmees ja pruut, kes korraldavad pulmi ise või professionaalne pulmakorraldaja, kes töötab kahe armunu heaks, oleme Teie jaoks olemas alates esimesest kontaktist.

See koht jääb meelde

Lisaks pulmapeole jäävad Tulivee pulmad sageli meelde just Tulivee keskuse enda pärast. Külalisi võluvad lisaks pidustustele ka siinse mereranna ilu, auhinnatud arhitektuur ja imeline päikeseloojang merre. Nad mäletavad veel aastakümneid Teie pulmast iga hetke ja heli.

wedding flowers

Otsustasime Tulivees pulma pidada. Alguses olime Tulivee teenindusest täiesti üllatunud. Kõik läks nii sujuvalt, et see tundus kindlasti unenäona. Usume, et see ei saa olla lihtsalt parem. Aitäh Tulivee!

- Doris and Siim

01

02

03

04

05

Ideaalne asukoht vaikuse nautimiseks, suurepärane hommikusöök ja sõbralik personal

-Merje

01

02

03

04

05

Hotelli asukoht on võrratus kohas. Väga mõnus vaade merele. Tuba oli avar ja puhas. Mõnusalt sisustatud. Hommikusöök rikkalik ja maitsev! Personal sõbralik. Kindlasti tahaks külastada seda kohta jälle!

-Marilin

01

02

03

04

05

Vaade toast oli imeline. Personal ülimalt sõbralik, selline tunne nagu omas kodus oleks ja elaks! Hommikusöök väga-väga maitsev, samuti väga ilusa vaatega!

-Kristin

01

02

03

04

05

Nautisime maitsvat toitu ning Christopheri meisterlikku ja humoorikat teenindust. Soovime seda kohta varsti uuesti külastada, siin on erakordne kombinatsioon ilusast mereäärsest turismikeskusest ja restoranist.

- Raivo

01

02

03

04

05

Previous slide