Majutus

Auhinnatud arhitektuur ootab Teid! Tulivee hotellis on üheksa magamistuba, kust igaühest avaneb vaade maalilisele Liimala rannale. Hotelli saab majutada kuni nelikümmend viis külalist.

Tulivee villa valmis 2019 aastal ja pälvis kohe ka auhinna Aasta puitehitis 2019. Mere kaldal asuvas hotellis on üheksa merevaatega numbrituba, mis igaüks jutustavad ühe omaaegse salapiiritusekuninga loo.

Mis siis kui... Öö läheb pikaks?

Olgu akna taga soe suveöö või jääväli ja virmalised, Tulivee hotell on aastaringselt ideaalne oaas puhkamiseks. Kaasaegset arhitektuuri elava ajalooga põimiv hotell pakub nii saunaga sviiti, peretubasid kui ka standardtubasid. Suvehooajal on võimalik ööbida ka kämpingutes.

Toad

Ööbijatele on Tulivee hotellis kas privaatseks romantiliseks nädalavahetuseks, perepuhkuseks või mõneks sündmuseks ainulaadsed täiusliku merevaatega hotellitoad. Iga tuba jutustab mõne omaaegse salapiiritusekuninga loo. Tulivee butiikhotelli kaheksas numbritoas ja saunaga sviidis on kohti 45-le külastajale. Koos luksuslike kämpingutega majutab hotell 53 külalist.

Otsustasime Tulivees pulma pidada. Alguses olime Tulivee teenindusest täiesti üllatunud. Kõik läks nii sujuvalt, et see tundus kindlasti unenäona. Usume, et see ei saa olla lihtsalt parem. Aitäh Tulivee!

- Doris and Siim

01

02

03

04

05